Maski antysmogowe

Maski antysmogowe  , przeciwpyłowe , na rower Rockbros - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

Bardzo zanieczyszczone powietrze w naszych miastach , przekroczone normy smogu , powoduje iż coraz częściej rezygnujemy z aktywności fizycznej . Dla osób aktywnych jeżdżących na rowerze lub biegających powstały specjalne maski antysmogowe i prz...

Maski antysmogowe  , przeciwpyłowe , na rower Rockbros - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

Bardzo zanieczyszczone powietrze w naszych miastach , przekroczone normy smogu , powoduje iż coraz częściej rezygnujemy z aktywności fizycznej . Dla osób aktywnych jeżdżących na rowerze lub biegających powstały specjalne maski antysmogowe i przeciwpyłowe wyposażone w filtry węglowe które w znaczący sposób filtrują powietrze przez co dużo mniej groźnych zanieczyszczeń wpada do naszych płuc . Każda Maska Rockbros posiada wymienne filtry .

Maska antysmogowa służy do ochrony układu oddechowego użytkownika przed złym wpływem szkodliwych zanieczyszczeń w wdychanym powietrzu w rejonach o dużej urbanizacji i przemysłowych. Zasada działania masek polega na filtrowaniu i oczyszczaniu wdychanego powietrza ze szkodliwych substancji między innymi aerozoli atmosferycznych .

Bardzo zła jakość powietrza w obszarach zurbanizowanych powstaje głównie w wyniku spalania paliwa w samochodach oraz węgla w gospodarstwach domowych . W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych takich jak mgła , bezruch powietrza powstaje zjawisko zwane SMOGIEM . W składzie zanieczyszczeń występujących w smogu możemy znaleźć takie związki jak:

  • dwutlenek siarki
  • dwutlenek azotu
  • tlenek węgla
  • benzen
  • ozon
  • metale ciężkie

Zbyt długie przebywanie w takim środowisku może prowadzić do bardzo negatywnych skutków zdrowotnych . Szczególnie narażony jest nasz układ oddechowy oraz krwionośny . Aby odpowiednio zadbać o własne zdrowie zaleca się używanie :

MASEK ANTYSMOGOWYCH ROCKBROS

Więcej

Maski antysmogowe Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów