Części Rowerowe

Posiadamy szeroki asortyment nowoczesnych podzespołów i części rowerowych które pozwolą tchnąć nowe życie w twój rower. Niezależnie, czy pojawiła się wymiana zużytego napędu, kasety albo łańcucha, tutaj masz możliwość wyposażenia swojego jednośladu w najlepsze części, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór części niezbędnych w każdym rowerze t...

Posiadamy szeroki asortyment nowoczesnych podzespołów i części rowerowych które pozwolą tchnąć nowe życie w twój rower. Niezależnie, czy pojawiła się wymiana zużytego napędu, kasety albo łańcucha, tutaj masz możliwość wyposażenia swojego jednośladu w najlepsze części, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór części niezbędnych w każdym rowerze takich jak np pedały rowerowe , chwyty kierownicy czy siodełka rowerowe . Jest to oferta dostosowana do oczekiwań każdego klienta oraz na każdą kieszeń. Osoby kładące niezwykły nacisk na indywidualne dostosowanie cech parametrów roweru jak również do własnych upodobań, bez problemu będą w stanie dobrać części do samodzielnego złożenia roweru od podstaw. Przekonaj się samodzielnie jak na przykład mnóstwo zmian wniesie do Twojego roweru  nieraz niewielkie co więcej unowocześnienie. Nowe koła, widelec amortyzowany to znaczy rotacja wysłużonych hamulców szczękowych na nowoczesne tarczowe, bywają niejednokrotnie ogromną zmianą jakościową. Zdajemy sobie sprawę jakże ważne są na rzecz Ciebie części odpowiednie do rozwijania pasji aż do dwóch kółek, wobec tego ofertę tego działu przygotowaliśmy dla Ciebie ze szczególną starannością. 

Więcej

Części Rowerowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Pedały Rowerowe

  Czy istnieje coś takiego jak rower bez pedałów ? jest to jedna z części rowerowych bez której żadna jazda się nie odbędzie , sprawne i dobrze nasmarowane pozwolą cieszyć się nie skrępowaną niczym jazdą . Z reguły podczas zakupu roweru pedały dostajemy w komplecie , nie znaczy to jednak że ten konkretny rodzaj , model będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie . Często jednak z biegiem czasu , użytkowania zdajemy sobie sprawę z tego że przyszedł czas wymiany starych , zwykłych pedałów na nowe odpowiednie do twojego stylu jazdy być może zatrzaskowe . W sklepie Rockbros na pewno odnajdziesz model świetnie spełniający twoje oczekiwania .

  Pedały platformowe .

  Najbardziej znany i rozpoznawany rodzaj pedałów , który nadal jest bardzo często użytkowany w rowerach miejskich czy trekingowych . Możliwość jazdy w zwykłym obuwiu w którym można swobodnie przemieszczać się jest na pewno wielkim atutem . Pedały platformowe wykorzystywane są również w sportach rowerowych grawitacyjnych czy Bmx , tutaj mamy do czynienia najczęściej z zaawansowanymi technologicznie materiałami , różnego rodzaju stopy aluminium , kompozyty węglowe i ceramiczne oraz specjalnymi rozwiązaniami które podwyższają przyczepność buta z pedałem .

  Pedały zatrzaskowe .

  Na stałe wiążą się z butem za pomocą odpowiedniego zatrzasku , daje to nam dodatkowe możliwości , stopa leży pewnie bez możliwości ześlizgnięcia się , dostajemy możliwość ciągnięcia pedałów w górę co niejednokrotnie pozwala zwiększyć nasze możliwości . Wszystkie zalety tego typu pedałów są opatrzone pewnymi wadami które sprawiają iż na początku drogi z rowerowaniem ich nie wybieramy . Dużym problemem dla początkujących rowerzystów jest wpinanie i wypinanie obuwia z zatrzasków pedała , wymaga to odrobinę wprawy i przyzwyczajenia , kolejną wadą tego typu rozwiązania jest cena , same pedały to nie jest tak wielki wydatek natomiast trzeba pamiętać że do tego typu pedałów trzeba dobrać odpowiednie obuwie które jest do tego przystosowane .

 • Chwyty kierownicy

  Chwyty kierownicy ROCKBROS -  Extra lekkie i wytrzymałe , jazda na rowerze jeszcze nigdy nie była tak przyjemna , system lock-on sprawia iż rączki rowerowe nigdy nie będą się przemieszczać a ich montaż zawsze będzie dziecinnie łatwy . 

 • Siodełka Rowerowe

  Siodełka Rowerowe Rockbros - do wszystkich typów rowerów , smukłe , opływowe lekkie idealne do sportów MTB i Szosowych . Skórzane - miękkie i wygodne do rowerów trekkingowych miejskich i nie tylko . Firma ROCKBROS przygotowała ciekawą ofertę , na pewno każdy pasjonata dwóch kółek znajdzie coś ciekawego pod siebie .